Budowa funkcji EPS w biznesie cyrkularnym według Greenmax

EPS, który nazywamy styropianem lub styropianem, pojawia się w naszym codziennym życiu. Podobno opakowania na owoce morza, opakowania na owoce i opakowania AGD, które można zobaczyć wszędzie. EPS zapewnia eskortę dla wygody naszego życia. Ale czy wiesz?


utylizacja styropianu EPS


Zastosowanie EPS w przemyśle opakowaniowym w rzeczywistości stanowi jedynie mniej niż 10% rocznej produkcji EPS. Ponad 90% produktów EPS jest używanych na terenach budowlanych, których nie widzimy. Tak więc utylizacja styropianu EPS z materiałów budowlanych będzie trudniejsze, gdy nie będzie można ich zobaczyć.


Kiedy przechodzisz przez most, czy możesz sobie wyobrazić, że pod stopami jest dużo EPS w fundamencie mostu? W mroźną zimę włączasz ogrzewanie, wyobrażasz sobie, że w ścianach wokół domu jest styropian? Czy możesz sobie wyobrazić, że w nowoczesnym, wielkogabarytowym budynku komercyjnym, oprócz żelbetu, warstwa pośrednia składa się wyłącznie z EPS? Tak, ze względu na doskonałą izolacyjność termiczną EPS jest najczęściej stosowany w budownictwie

    

Styropianu i rozdrabniacz do styropianu


W ostatnich latach różne budowy infrastrukturalne w Europie prowadzone są pełną parą, zwłaszcza w Polsce, gdzie ciągnące się tysiące kilometrów autostrady, utrzymanie dużej liczby budynków, rośnie zapotrzebowanie na EPS. W Polsce działa ponad 100 producentów EPS. Zajmują się głównie produkcją konstrukcyjnego EPS. W Polsce architektoniczną fasadę EPS nazywamy.


Wraz z promocją unijnej polityki ochrony środowiska, coraz więcej producentów materiałów budowlanych EPS zastanawia się, jak efektywnie wykorzystać odpadki EPS na placach budowy. zasadzie każdy producent EPS ma do recyklingu kompaktor do Styropianu lub rozdrabniacz do styropianu, ale EPS na placu budowy może być zanieczyszczony cementem. Zanieczyszczony cementem znacznie utrudni jego recykling.


GREENMAX


Greenmax jest zaangażowany w dostarczanie pełnej gamy rozwiązań utylizacja styropianu EPS, w tym kompaktor do Styropianu i rozdrabniacz do styropianu. EPS z przemysłu budowlanego jest stapiany w grudki o dużej gęstości za pomocą prostego systemu oddzielania gruzu przy użyciu technologii topnienia Greenmax. Na koniec te grudki można zmielić na proszek, z którego wytwarza się tanie produkty z płyt izolacyjnych. Aby uzyskać więcej informacji technicznych, skontaktuj się z Greenmax.


INFORMACJA