Dlaczego recykling za pomocą rozdrabniacza do styropianu jest najbardziej ekonomicznym

W najnowszym artykule opublikowanym w magazynie "Science” dane pokazują, że do 2040 r. Ilość odpadów zanieczyszczających ocean wzrośnie do 29 mln ton rocznie. Należy dokonać zmian. Szczególnie dotyczy to przedsiębiorstw. Jeśli weźmie się pod uwagę koszty, najlepszym wyborem jest recykling, zwłaszcza przy użyciu rozdrabniacza do styropianu.

Rozdrabniacz do styropianu został opracowany przez GREENMAX. W przeciwieństwie do innych marek sprzętu do recyklingu, GREENMAX sprzedaje nie tylko maszyny.
GREENMAX została założona w Kalifornii w 2008 roku. W ciągu ostatnich dwunastu lat współpracowała z recyklerami, firmami logistycznymi, detalistami i innymi branżami w wielu regionach i krajach, takich jak Ameryka Północna, Oceania i Azja. Klienci są zainteresowani nie tylko precyzyjnie wyprodukowanym sprzętem do recyklingu EPS, ale także bogatym doświadczeniem GREENMAX.

GREENMAX szczegółowo zapozna się z sytuacją dotyczącą odpadów styropianowych klienta i zaleci sprzęt do recyklingu styropianu o odpowiedniej mocy w zależności od ilości odpadów i ich rodzaju.
Rozdrabniacz do styropianu  to pierwszy model sprzętu do recyklingu opracowany przez GREENMAX. Po ciągłych modyfikacjach i ulepszeniach może przetwarzać EPS, XPS, PSP i inne rodzaje odpadów. Części maszyn są dostarczane przez wysokiej klasy producentów, takich jak Siemens, Phoenix, NSK itp.

Kompaktor do EPS łączy funkcje kruszenia i prasowania w jednej maszynie. Odpady styropianu są najpierw kruszone, a następnie  kompaktowane w bloki EPS.

Blok styropianu,  pochodzącym z recyklingu, może być używany jako surowiec do produkcji ramek do zdjęć i luster, listew przypodłogowych, materiałów drewnopodobnych, artykułów papierniczych, wieszaków i innych. GREENMAX jest właścicielem całego przemysłowego łańcucha recyklingu styropianu, a także ma znaczny udział w ponownym wykorzystaniu przetworzonego styropianu. GREENMAX obiecuje swoim klientom, że kupi wyprodukowany przez nich blok styropianu po cenach rynkowych.
Dlaczego więc mówi się, że recykling przy użyciu rozdrabniacza do styropianu jest najbardziej ekonomicznym wyborem dla firm? Ponieważ GREENMAX dodaje ponad dziesięć lat doświadczenia w recyklingu do kompaktora.


INFORMACJA