Dostawcy mebli i sprzętu AGD poszukują rozwiązań do recyklingu styropianu opakowaniowego

Jak wiemy, w wielu krajach o wysokich wskaźnikach recyklingu styropianu, oprócz podmiotów zajmujących się recyklingiem i producentów styropianu, coraz więcej użytkowników końcowych zaczyna dostrzegać znaczenie recyklingu styropianu.

Niedawno klient z Irlandii, który jest dystrybutorem mebli i sprzętu AGD, znalazł rozwiązanie na odpady opakowaniowego styropianu.  Obecnie odpady styropianowe są  wysyłane do spalenia lub składowania, co generuje koszty. Wraz ze wzrostem ilości odpadów EPS pilnie potrzebują bardziej wydajnych rozwiązań.

Za pomocą profesjonalnej maszyny, brykieciarki do styropianu GREENMAX mogą skutecznie dokonać recyklingu EPS i sprzedać skompaktowany materiał po dobrej cenie.


GREENMAX ma  dwa modele maszyn do recyklingu EPS.

Dopasujemy i dostosujemy odpowiedni sprzęt do potrzeb klientów.

Recykling styropianu może  stać się dla przedsiębiorstwa nowym biznesem, przynosząc znaczne zyski, bez konieczności płacenia za przetwarzanie.

Obecnie polityka recyklingu w różnych regionach staje się coraz bardziej rygorystyczna, recykling styropianu jest ogólnym trendem, a coraz więcej użytkowników końcowych dołącza do branży.


INFORMACJA