Największa firma usługowa współpracująca z Greenmax w zakresie recyklingu styropianu

CEVA jest jednym z największych na świecie dostawców usług logistycznych, obejmującym ponad 170 krajów i ponad 1200 punktów usługowych na całym świecie. Pochodzi z połączenia INT (INTERNATIONAL) Logistic i EGL (Eagle Global Logistics).Po wprowadzeniu nowej marki CEVA, była czwartym co do wielkości przedsiębiorstwem logistycznym na świecie.

Zakłady CEVA są głównie odpowiedzialne za dystrybucję sprzętu gospodarstwa domowego firmy GE (General Electric Company), w tym Home Depot, JC Penny i kilka innych lokalnych sklepów zatrudniających ponad 30 pracowników. Codziennie dystrybuują setki urządzeń gospodarstwa domowego do klientów, co powoduje konieczność utylizacji dużej ilości odpadów styropianowych.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię magazynową CEVA współpracująca z firmą Riley Recycling rozpoczęła utylizację styropianu.

W 2016 roku Riley złożył pierwsze zamówienie na kompaktor do styropianu  M-C50 do utylizacji odpadów styropianu. Po sześciu miesiącach pracy są bardzo zadowoleni z maszyny Greenmax i usług posprzedażowych

Wraz z rozwojem firmy Riley,  przedsiębiorstwo potrzebowało większego urządzenia do recyklingu styropianu. Pod koniec 2016 roku Riley zakupił duży kompaktor termiczny M-C200 o wydajności 440 funtów na godzinę.

Teraz Riley przetwarza co miesiąc 40000 funtów EPS i sprzedaje go INTCO.  Riley jest już największą firmą zajmującą się recyklingiem styropianu w tym regionie.

Z pomocą Greenmax, Riley zamierza kontynuować swój rozwój w branży recyklingu styropianu. Planują otworzyć nowe oddziały w Los Angeles i Tijuanie w Meksyku.SKRZYNKA