GREENMAX promuje recykling polistyrenu

Utylizacja odpadów pianki EPS jest problematyczna. Boryka sięz tym wielu producentów, firm zajmujących się recyklingiem polistyrenu, a nawet końcowych użytkowników materiałów EPS.

Pianka EPS jest powszechnie stosowana w materiałach opakowaniowych. Polistyren można również znaleźć w piankowych pojemnikach na wynos i kartonach na jajka.

Szukając skutecznych rozwiązań w zakresie recyklingu polistyrenu, potrzebujesz profesjonalnych i niezawodnych rozwiązań.

GREENMAX to zaawansowana firma zajmująca się recyklingiem, która specjalizuje się w kompaktowaniu, recyklingu i ponownym użyciu styropianu. Zanim GREENMAX stał się profesjonalnym dostawcą zgniatarek do polistyrenu, był jednym z największych na świecie nabywców bloków  EPS. Doskonale zdajemy sobie sprawę z sytuacji w zakresie recyklingu styropianu w różnych krajach i jesteśmy zdeterminowani, aby przyczynić się do rozwoju branży. W 2008 roku pojawiła się maszyna do recyklingu GREENMAX , co było  przełomem w branży recyklingu EPS.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu GREENMAX jest teraz specjalistą w branży recyklingu polistyrenu. Kompaktor GREENMAX charakteryzuje się wysoką wydajnością , jakością, prostą obsługą i wyjątkowym wyglądem. Po uruchomieniu został dobrze przyjęty na rynku europejskim i amerykańskim.


Jak dotąd większość klientów współpracujących z GREENMAX odnosi korzyści. Naszym celem jest zapewnienie większej liczbie klientów skutecznych rozwiązań w zakresie recyklingu styropianu.


INFORMACJA