Illinois przeprowadzi w tym miesiącu dużą kampanię recyklingu pianki EPS w hrabstwie Kane

W hrabstwie Kane jak co roku odbywa się impreza poświęcona tematyce recyklingu. W tej działalności recyklingowej dozwolony jest recykling produktów elektronicznych, papieru, farb lateksowych i pianki EPS. Rozdrabniacz do styropianu czy brykieciarka do styropianu to sprzęt, który niewątpliwie byłby pomocny.


 brykieciarka do styropianu


Podziękowania dla zasobów środowiskowych hrabstwa Kane, usług eWorks Electronics, Pacesetter Books, Flat Can Recycling, EPaint Recycling, DART Container Corp, Fluorecycle i Working Bikes za współorganizowanie tego wydarzenia. Takie wydarzenia budują świadomość wśród mieszkańców, wzmacniają dobre nawyki, promują recykling styropianu oraz przede wszystkim uwalniają środowisko od zanieczyszczeń.
 

Różne materiały będą poddawane recyklingowi w różnych obszarach, więc przed recyklingiem musisz dowiedzieć się, jakie masz materiały, aby móc je dokładnie poddać recyklingowi. Zebrana w ramach tej działalności pianka EPS zostanie przez pracowników  przesłana do centrum recyklingu. Istnieje zagęszczacz pianki EPS do prasowania odpadów do postaci zagęszczonej.


Rozdrabniacz do styropianu

 
Brykieciarka do styropianu to obecnie bardzo popularna maszyna. Jeśli nie wiesz jak wybrać, skontaktuj się z  GREENMAX. Rozdrabniacz do styropianu GREENMAX EPS oferowany przez INTCO Recycling to maszyna, w którą warto zainwestować. Jako ekspert w branży recyklingu pianki EPS od dziesięciu lat, INTCO może zaoferować najlepsze rozwiązanie.


INFORMACJA