Jak poddać recyklingowi płyty izolacyjne ze styropianu w Polsce?

Każdego roku w Europie, produkuje się około 2 mln ton styropianu.  Materiał ten wykorzystywany jest w różnych branżach np. w budowlanej  do produkcji płyt izolacyjnych. Jednak większość producentów w Polsce nie ma świadomości jak powinien wyglądać recykling styropianu. W rzeczywistości EPS można przetworzyć w 100%,a  zakupując kompaktor do styropianu upraszczamy cały proces.

Wysoka wartość izolacyjna, dobra wodoodporność, lekkość i niski koszt to powody, dla których branża budowlana używa styropianu, często nie mając świadomości , jak prosty jest recykling styropianu.  Ze względu na dużą objętość i lekkość materiału polistyrenowego, przechowywanie i transport bywa kosztowny i niewygodny. Mimo to kompaktor do styropianu może rozwiązać ten problem.

Kompaktor do styropianu GREENMAX oferowany przez INTCO Recycling doskonale spełnia wymagania klientów. INTCO posiada profesjonalny zespół inżynierów, którzy mogą bezpłatnie zaprojektować specjalne modele dla klientów, dostosować niektóre funkcje  w modelach standardowych, zmienić wysokość kosza zasypowego i noży.

INTCO Recycling to profesjonalna firma, której głowną działalnością jest recykling styropianu i dostarczanie rozwiązań dla potrzebujących klientów. INTCO bierze odpowiedzialność za ochronę środowiska i buduje kompletny łańcuch w zakresie recyklingu polistyrenu. Bez względu na to, czy oferuje kompaktor do styropianu, czy też kupuje z powrotem przetworzone zlepy, INTCO Recycling zapewnia pełen profesjonalizm.

Zakres działalności INTCO obejmuje cały świat. Jeśli masz zapotrzebowanie w Polsce, INTCO zaprasza do konsultacji.INFORMACJA