Jak wybrać rzetelną firmę zajmującą się recyklingiem styropianu w Polsce?

Każde przedsiębiorstwo, które wykorzystuje opakowania EPS, niezależnie od tego, czy jest producentem mebli, dostawcą usług logistycznych, czy podmiotem zajmującym się recyklingiem, o ile firma jest wystarczająco duża, będzie zapotrzebowanie na recykling styropianu. Jednak przemysł recyklingu styropianu jest stosunkowo niszowy, więc nie ma zbyt dużej wiedzy na ten temat. Dlatego jako ekspert branżowy, INTCO Recycling ma obowiązek wskazać najważniejsze wytyczne dotyczące wyboru rzetelnej firmy recyklingowej.


Brykieciarka do styropianu


1. Rok założenia

Młode przedsiębiorstwa  zdają sobie sprawę z perspektyw jakie niesie  recykling styropianu i zaczynają prowadzić ten biznes. Niedoświadczona firma może mieć trudności z doradztwem . Dlatego warto wybrać takie przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku kilka lat.


2. Prowadzona działalność

Ogólnie rzecz biorąc, dojrzała firma ma pełny łańcuch recyklingu styropianu. Od pozyskiwania surowców, produkcji maszyn do recyklingu styropianu, do produkcji surowca. Recykler styropianu z takim doświadczeniem będzie dla nas przewodnikiem, dzięki czemu unikniemy wielu błędów.


Recykler styropianu


3. Obsługa posprzedażna

Profesjonalne firmy dbają o swoją markę, której celem jest zadowolenie klientów. To jedna ze składowych oceny, czy firma jest wiarygodna.


4. Indywidualne usługi

Profesjonalne firmy wiedzą więcej o tym, czego potrzebujesz. Zaprojektują dla Ciebie rozwiązania zgodnie z lokalną polityką emisji gazów, ograniczeniami w zużyciu energii, rodzajami materiałów pochodzących z recyklingu itp. Jednocześnie produkowane maszyny są również w pełni zdolne do zaspokojenia Twoich potrzeb.


recykling styropianuJeśli nie założyłeś firmy zajmującej się recyklingiem EPS, powyższe informacje mogą pomóc w wyborze partnera w biznesie. Chociaż recykling INTCO spełnia wszystkie powyższe kryteria, jest więcej szczegółów, o których powinieneś wiedzieć. INTCO dokłada wszelkich starań, aby zapewnić doskonałe rozwiązania dla każdego klienta, od produkcji maszyn takich jak brykieciarka do styropianu po skup gotowego surowca.


INFORMACJA