Koalicja na rzecz recyklingu styropianu nadal zapewnia dotacje dla społeczności i przedsiębiorstw w 2021 r

Koalicja Recyklingu Pianek od sześciu lat realizuje plan recyklingu, przeznaczając łącznie prawie 780 125 USD na rzecz przedsiębiorstw komunalnych i recyklingowych w Polsce. Do tej pory ponad 6 milionów osób może bezpośrednio realizować recykling odpadów styropianu dzięki dotacji, a wiele społeczności rozpoczęło lub rozszerzyło program recyklingu pianki.


聚苯乙烯利用机W projekcie recyklingu pianki istnieją trzy części, które wymagają kapitału: odbiór odpadowego styropianu, zakup kompaktora, opłacenie magazynu i koszty transportu. Chociaż dotacja FRC wystarczy na zakup maszyny i pokrycie kosztów reklamy, niektóre dodatkowe opłaty, takie jak przygotowanie terenu, infrastruktura elektryczna i koszty instalacji, muszą zostać poniesione przez odbiorcę. Jeśli więc jesteś zdeterminowany, aby przeprowadzić recykling odpadów styropianu, musisz przygotować odpowiednie fundusze. FRC jest przydzielane tylko do 50000 dolarów, z czego kwota jest określana przez wymagania sprzętowe.GREENMAX
Warunki składania wniosków o ten fundusz są bardzo łagodne. Możesz złożyć wniosek, niezależnie od tego, czy chcesz realizować recykling odpadów styropianu czy też odzyskać pianę odpadową jako przedsiębiorstwo, a FRC ogłosi odbiorców dotacji przez cały rok. Ta wiadomość jest rzeczywiście dobrą wiadomością dla tych, którzy zawsze chcą zaangażować się w recykling, ale odstrasza ich cena, ponieważ najdroższa część - zakup zagęszczacza pianki jest rozwiązana.


Ponieważ jest to najdroższa część, wybór zagęszczacza pianki należy traktować poważnie. Obecnie GREENMAX Recycling jest jednym z czołowych producentów zagęszczaczy pianki na rynku. Co roku maszyny GREENMAX oferowane przez GREENMAX Recycling są sprzedawane na całym świecie i cieszą się uznaniem klientów.


recykling odpadów styropianu


Wynika to nie tylko z doskonałej jakości maszyny, ale także z perfekcyjnej obsługi. Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, GREENMAX zapewni Ci doskonałą obsługę posprzedażową, w tym konserwację maszyn, wskazówek dotyczących cen recyklingowanych wlewków i zakupu. Jeżeli recykling odpadów styropianu jest dla ciebie ważny, możesz całkowicie zaufać GREENMAX.


INFORMACJA