Producent Urządzeń Ksero i Drukarek,Zastosował Kompaktor do Styropianu GREENMAX A-C200

Firma Ricoh w Stanach Zjednoczonych, jest producentem  ksero, faksów, drukarek i innych urządzeń papierniczych.

Ricoh posiada kilka centrów dystrybucyjnych w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialnych za recykling i regenerację używanych urządzeń ksero i drukarek, a także dystrybucję zamówień klientów.

W procesie rozpakowywania nowego sprzętu i przepakowywania starego, zużyta zostaje duża ilość opakowań styropianowych. Przed 2011 rokiem, styropian był utylizowany na wysypisku razem z innymi odpadami ogólnymi.

W 2011 roku centrala Ricoh rozpoczęła badania nad rozwiązaniami dotyczącymi utylizacji styropianu. Poznali INTCO i nasze rozwiązania do recyklingu styropianu.To, co ich najbardziej przyciągnęło, to sprzęt do recyklingu GREENMAX. Jednocześnie zarejestrowane w Ameryce INTCO może zapewnić im doskonałą obsługę posprzedażową.

Wkrótce Ricoh USA zdecydował się na zakup kompaktora do styropianu GREENMAX A-C200. Ich celem była oszczędność, ale także promocja idei ochrony środowiska.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu kompaktora do styropianu GREENMAX A-C200 firma INTCO wielokrotnie odwiedzała przedsiębiorstwo.

Instalacja na miejscu i wskazówki techniczne oraz przemyślane usługi posprzedażowe zostały wysoko ocenione przez wielu klientów w kraju i za granicą.SKRZYNKA