recykler styropianu z branży budowlanej pomaga zmniejszyć miliony ton emisji dwutlenku węgla

Badania wykazały, że mniej niż 5% materiałów styropianowych jest poddawanych recyklingowi w budownictwie, co skutkuje niepotrzebnymi odpadami i dużą ilością niepotrzebnych emisji dwutlenku węgla. Jeśli wszystkie utylizacja styropianu zostaną odzyskane, emisja dwutlenku węgla zostanie zmniejszona o 18 milionów 600 tysięcy ton, a koszty spalania producentów tworzyw sztucznych zostaną zmniejszone o 118 milionów euro. Co za niesamowita liczba!

GREENMAX


Materiały styropianowe i budownictwo mają bardzo dziwny los. Z jednej strony, materiały styropianowe mogą być stosowane do izolacji ścian i ochrony materiału. Z drugiej strony, styropianu może być używany do produkcji wyposażenia domu. Być może słyszeliście, że drewno może zrobić wyposażenie domu, ale nie słyszał o styropianu można zrobić produkty dekoracji domu, który zaczyna się od pierwszego kroku od styropianu recyklingu link - kolekcja styropianu.


Dla branży budowlanej, wiele opakowań styropianu jest wymagane w celu ochrony materiałów budowlanych, więc zbieranie nie jest trudne. Jedyną trudnością jest to, że materiały te zajmują zbyt dużo miejsca, aby niektórzy ludzie nie wiedzieli, jak je skompresować.


Recykling styropianu


Ale w rzeczywistości profesjonalny sprzęt może rozwiązać ten trudny problem. Kompaktor do Styropianu oferowany przez GREENMAX może zmniejszyć objętość styropianu w stosunku 1:90. Bardziej intuicyjnie, może przekształcić ciężarówki luźne styropianu w około wielkości krzesła.


Za pomocą tej maszyny nie musisz się martwić o za mało miejsca lub drogi transport. Ponadto, można zarabiać, sprzedając te skompresowane sztabki, które są kluczem do produktów dekoracji wnętrz. Jest to o wiele bardziej opłacalne niż płacenie za utylizację.


kompaktor do StyropianuWdrożenie recyklingu styropianu w budownictwie wniesie ogromny wkład w środowisko. Może nie tylko osiągnąć recykling wewnątrzbranżowy, ale także zastąpić drewno w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.


INFORMACJA