• Recykling butelek- współpraca GREENMAX z firmą L’oreal Paris

  Recykling butelek to zagadnienie, które dotyka nawet największe marki na świecie.Firma L’oreal Paris została założona w 1909 roku przez Eugene'a Schuellera, francuskiego chemika, który opracował innowacyjną formułę koloryzacji włosów. Rozwinął działalność w dziedzinie kosmetyków, koncentrując się na włosach, pielęgnacji skóry, ochronie przeciwsłonecznej, makijażu oraz perfumach.

 • Brykieciarka Do Styropianu-Pomocą Dla Producentów Urządzeń Gospodarstwa Domowego

  Recykling styropianu to dzisiaj absolutna konieczność, w celu ochrony środowiska. Dow ogłosił plany utworzenia zakładu recyklingu na skalę przemysłową w Europie. Jako gigant chemiczny, Dow pokazuje, że w branży styropianu ponowne wykorzystanie surowca jest obecnie bardzo pożądane. GREENMAX, jako specjalista ds. recyklingu styropianu, opracował brykieciarkę do styropianu o wysokim stopniu kompresji.

 • Brykieciarka do styropianu- wygoda i pomoc w walce z odpadami

  Styropian (EPS), jest szeroko stosowana w branży spożywczej do transportu różnego rodzaju produktów chłodniczych ( również owoców morza) ze względu na właściwości termoizolacyjne, wstrząsoodporne i wodoodporne. Z tego powodu, trudno jest znaleźć inny, bardziej ekologiczny zamiennik.Dlatego tak ważny jest temat recyklingu styropianu.

 • Kompaktor do styropianu-rozsądna inwestycja zapewniająca znaczne przychody

  Produkty styropianowe są coraz bardziej popularne na rynku ze względu na niską cenę, dobrą skuteczność pochłaniania wstrząsów i dobry efekt izolacji termicznej. Trudno sobie wyobrazić inny zamiennik, często nie jest on nawet możliwy do zastosowania. Najlepszym sposobem utylizacji styropianu i wszelkich jego odpadów jest użycie kompaktora do styropianu. Jest to zgodne z obecnymi trendami dbania o środowisko.

 • Recykling odpadów styropianu- wpływ na środowisko

  Globalne ocieplenie i zmiany klimatu są obecnie ważnym zagadnieniem w kontekście całego świata. Wprowadzane prawo i obostrzenia dotyczące odpadów mają na celu ochronę środowiska.

 • Kompaktor do styropianu GREENMAX- pomoc w walce z odpadami

  Recykling to jedyny właściwy sposób utylizacji styropianu.Śmieci to zasób, który został niewłaściwie umieszczony.Kiedy odpady EPS znajdują się na wysypisku, ich przetworzenie może zając nawet 100 lat.

 • Jak Poddać Recyklingowi Odpady Opakowaniowe Ze Styropianu W życiu Codziennym

  Poproś o pomoc specjalistę ds. Recyklingu : Oblicz zwrot z inwestycji i dowiedz się, jak przetwarzać EPS i osiągać zyski Nasz zespół jest profesjonalnym dostawcą rozwiązań w zakresie recyklingu styropianu; doradzi w jaki sposób zaoszczędzić miejsce do przechowywania, obniżyć koszty składowania itp.

 • Kompaktor do styropianu GREENMAX

  EPS (styropian) wygląda jak biała pianka. Z uwagi na swój rozmiar jest on kłopotliwy w transporcie i składowaniu. Ma właściwości termoizolacyjne . Wykorzystywany jest do produkcji opakowań . Najważniejszą jego zaletą jest możliwość recyklingu i ponownego użycia.

 • Zagęszczarka do pianki polietylenowej GREENMAX jest doskonałym narzędziem do promowania recyklingu zużytej pianki polietylenowej

  Sprzęt AGD, taki jak telewizory, meble, a nawet zegarki, zwykle opakowane są w tzw. bawełnę perłową. W rzeczywistości jest to pianka polietylenowa, materiał odporny na uderzenia. Ma wiele takich samych właściwości jak EPS i nadaje się do recyklingu przy użyciu profesjonalnego kompaktora do pianki polietylenowej.

 • Produkt końcowy recyklingu odpadów spienionych

  Jako powszechnie dostępne tworzywo sztuczne, pianka nr 6 jest szeroko stosowana w naszym życiu. Po odpowiednim recyklingu, można go użyć ponad 10 razy do różnych produktów końcowych, a także zarabiać na odpadach z pianki, sprzedając je recyklerowi styropianu:

INFORMACJA