• Kompaktor do styropianu GREENMAX- pomoc w walce z odpadami

  Recykling to jedyny właściwy sposób utylizacji styropianu.Śmieci to zasób, który został niewłaściwie umieszczony.Kiedy odpady EPS znajdują się na wysypisku, ich przetworzenie może zając nawet 100 lat.

 • Jak Poddać Recyklingowi Odpady Opakowaniowe Ze Styropianu W życiu Codziennym

  Poproś o pomoc specjalistę ds. Recyklingu : Oblicz zwrot z inwestycji i dowiedz się, jak przetwarzać EPS i osiągać zyski Nasz zespół jest profesjonalnym dostawcą rozwiązań w zakresie recyklingu styropianu; doradzi w jaki sposób zaoszczędzić miejsce do przechowywania, obniżyć koszty składowania itp.

 • Kompaktor do styropianu GREENMAX

  EPS (styropian) wygląda jak biała pianka. Z uwagi na swój rozmiar jest on kłopotliwy w transporcie i składowaniu. Ma właściwości termoizolacyjne . Wykorzystywany jest do produkcji opakowań . Najważniejszą jego zaletą jest możliwość recyklingu i ponownego użycia.

 • Zagęszczarka do pianki polietylenowej GREENMAX jest doskonałym narzędziem do promowania recyklingu zużytej pianki polietylenowej

  Sprzęt AGD, taki jak telewizory, meble, a nawet zegarki, zwykle opakowane są w tzw. bawełnę perłową. W rzeczywistości jest to pianka polietylenowa, materiał odporny na uderzenia. Ma wiele takich samych właściwości jak EPS i nadaje się do recyklingu przy użyciu profesjonalnego kompaktora do pianki polietylenowej.

 • Produkt końcowy recyklingu odpadów spienionych

  Jako powszechnie dostępne tworzywo sztuczne, pianka nr 6 jest szeroko stosowana w naszym życiu. Po odpowiednim recyklingu, można go użyć ponad 10 razy do różnych produktów końcowych, a także zarabiać na odpadach z pianki, sprzedając je recyklerowi styropianu:

 • GREENMAX gwarantuje skup bloków styropianowych

  GREENMAX RECYCLING kupuje wszystkie rodzaje odpadów PS, takie jak bloki, zlepy i granulaty PS. Są one głównym materiałem do produkcji ramek do zdjęć i listew dekoracyjnych wytwarzanych w Chinach. Każdego roku GREENMAX poddaje recyklingowi około 60 000 ton odpadów EPS, co czyni GREENMAX jednym z największych na świecie użytkowników końcowych recyklingu odpadów EPS i styropianu.

 • Rozwiązania dla recyklingu styropianu są potrzebne przy usuwaniu odpadów styropianowych

  Styropian, który jest również powszechnie znany jako ekspandowany polistyren (EPS), jest lekkim komórkowym tworzywem sztucznym składającym się z małych, pustych kulek, szeroko stosowany w różnego rodzaju opakowaniach.Wytwarzany przez spienianie perełek z polistyrenowego tworzywa sztucznego (jak popcorn), które są następnie łączone ze sobą. Można go łatwo poddać recyklingowi za pomocą kompaktora do styropianu GREENMAX.

 • Kompaktory do styropianu to praktyczne i korzystne urządzenie dla producentów sprzętu AGD

  Styropian to szeroko wykorzystywane tworzywo. Może mieć dowolny kształt, głównie ze względu na wysoką plastyczność. Ze względu na niski koszt, styropian jest wykorzystywany do pakowania sprzętu gospodarstwa domowego. Jednocześnie problemem są jego odpady, które zajmują dużo miejsca.Kompaktor do styropianu to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie problemu składowania odpadów.

<...45678>

INFORMACJA