Recykling pianki służy rozwojowi „gospodarki recyklingu” i buduje zielony wzór

Zmiana klimatu jest powszechnym wyzwaniem stojącym przed ludzkością.  W odpowiedzi na to wezwanie P&G, Nestle, Coca-Cola, Unilever i inne firmy FMCG stawiają sobie za cel stosowanie materiałów opakowaniowych w 100% nadających się do recyklingu. Producenci OEM w branży motoryzacyjnej, tacy jak Volvo, Renault i PSA, również mają swoje cele w zakresie materiałów nadających się do recyklingu lub materiałów pochodzenia biologicznego.


Prasa do styropianu


Widać zatem, że wdrażanie i promowanie recyklingu pianek stało się głównym nurtem całej branży materiałowej. Nie bez znaczenia jest również wiedza w zakresie maszyn do recyklingu takich jak prasa do styropianu czy rozdrabniacz do styropianu.


Obecnie wiele wiodących branż zainwestowało w recykling pianki. Ich główną inwestycją jest maszyna do recyklingu pianki GREENMAX, która jest najwygodniejszym i najbardziej ekonomicznym sposobem. Prasa do styropianu może zmienić objętość pianki w stosunku 1/90, pomagając przedsiębiorstwom obniżyć koszty przechowywania i koszty transportu. Gdy pozyskane bloki trafią do nabywców, proces recyklingu przedsiębiorstwa dobiegnie końca. Nabywcy wykorzystają te bloki do produkcji przemiału, a firmy z większym przemysłem będą bezpośrednio wykorzystywać cząstki do produkcji.

rozdrabniacz do styropianu


W związku z tym, że wiele przedsiębiorstw podkreśla znaczenie ulepszania technologii recyklingu, INTCO Recycling jest z tego dumny. Gospodarka recyklingiem  jest zarówno podstawową koncepcją rozwoju INTCO, jak i integralną częścią DNA INTCO. Po prawie 20 latach rozwoju, INTCO Recycling ma teraz doskonały przemysłowy łańcuch odzyskiwania, regeneracji i ponownego wykorzystania piany „gospodarki o obiegu zamkniętym ”, który jest godnym promotorem i liderem w branży.


W porównaniu z innymi firmami cena podana przez INTCO jest również najbardziej rozsądną ceną rynkową. INTCO obiecuje pomóc klientom we wspólnym badaniu sytuacji na rynku. Jeśli przewiduje się, że cena rynkowa wzrośnie w przyszłości, klienci mogą poczekać, aż cena osiągnie szczyt, zanim sprzedadzą materiały. To, co robi INTCO, to pozyskiwanie klientów i osiąganie długoterminowej współpracy.

GREENMAX

Ziemia jest naszym wspólnym domem. Powinniśmy podtrzymywać koncepcję wspólnoty ludzkiego losu, współpracować, aby sprostać wyzwaniom w zakresie klimatu i środowiska oraz chronić błękitną planetę, na której żyjemy.


INTCO Recycling posiada obecnie 100 tys. ton mocy przerobowych w zakresie recyklingu pianki i buduje projekty recyklingu butelek PET. Gospodarka recyklingu  jest obecnie globalnym, perspektywicznym projektem, a przemysł recyklingu pianek odgrywa w nim ważną rolę.


INTCO będzie nadal zapewniać klientom stabilne i niezawodne rozwiązania w zakresie recyklingu pianki, wspólnie promować zdrowy rozwój recyklingu i stale tworzyć zielony wzór.GREENMAX to marka, której możesz zaufać.


INFORMACJA