Recykling polistyrenu to ogólny trend od ramek do zdjęć do ławek

Recykling i utylizacja styropianu to popularne słowa, o których często się mówi. Chociaż wiesz, że recykling polega na ponownym wykorzystaniu dostępnych materiałów, to wiedza na temat polistyrenu nie jest już taka powszechna. Ławki parkowe, deski surfingowe, a nawet ramki na zdjęcia, które uważasz za wykonane z drewna, mogą być wykonane ze styropianu.


GREENMAX


Dynamiczne życie w mieście sprawia, że jedzenie na wynos i logistyka stają się nieodzowną branżą w naszym życiu, a towarzysząca jej duża ilość styropianowych odpadów opakowaniowych zaczyna być problematyczna. Styropian stał się rodzajem odpadu o doskonałych parametrach użytkowych. Czy jednak styropianowe odpady opakowaniowe to tylko odpady? Oczywiście nie.


Bez względu na to, w jaką branżę jesteś teraz zaangażowany, o ile będziesz zwracać uwagę, przekonasz się, że trend we wszystkich branżach w ostatnich latach wskazuje na recykling. Oznacza to, że więcej gałęzi przemysłu zostanie włączonych do recyklingu polistyrenu. Utylizacja styropianu to bardzo ważny temat.


utylizacja styropianu EPS


Zwykła, parkowa ławka może oznaczać odpady, które poddano recyklingowi. Ten rodzaj recyklingu, który może przynieść wymierną poprawę stanu środowiska, odbywa się codziennie w INTCO Recycling.


Odpady styropianowe mogą być mocno skompresowane pod zagęszczaczem styropianowym oferowanym przez INTCO Recycling. Po 50 metrach sześciennych kompresji odpadów, zajęty jest tylko 1 metr sześcienny przestrzeni. Super kompresja rozwiązuje najbardziej uciążliwy problem składowania odpadów styropianowych. Ponadto INTCO może zapewnić dalszą granulację, recykling gotowego produktu i inne kroki. Jeśli tego potrzebujesz, możemy zapewnić kompleksową obsługę.


Utylizacja styropianu


INTCO Recycling szczyci się regeneracją w obiegu zamkniętym, którą zrealizowaliśmy w ciągu dziesięciu lat. Całość zamknięta w pętli jest bardzo stabilna. Pomagamy klientom poddawać recyklingowi i prasowaniu odpadów, a następnie kupować wlewki styropianowe do granulacji i ponownego przetworzenia.


Pellet można sprzedać lub wykorzystać do naszego użytku, głównie do wykonywania ramek do zdjęć i innych produktów końcowych. Utylizacja styropianu poprzez recykling to jedyny właściwy sposób. Zaufaj GREENMAX!


INFORMACJA