Recykling styropianu EPS pomaga producentom w Illinois zwiększyć ich wartość biznesową

Niedawno doświadczeni producenci z Illinois znaleźli sposób na zwiększenie wartości swoich firm. Odpady powstające w produkcji są sprzedawane jako towary,  co generuje dodatkowe zyski. To jest recykling styropianu EPS.


recykling styropianu EPS


Obecnie rynek internetowy w różnych regionach Stanów Zjednoczonych jest w fazie intensywnego rozwoju. Dla wszelkiego rodzaju producentów, zarówno  artykułów biurowych, jak i producentów materiałów budowlanych, pianka jest niezbędnym materiałem w procesie wytwarzania i transportu produktów.


W przeszłości producenci wysyłali pianę odpadową na składowiska śmieci. Jednak wraz ze stopniowym wzrostem opłat za składowanie wszyscy zaczęli szukać nowych dróg. Recykling styropianu EPS pomaga uniknąć wysokich kosztów składowania na wysypiskach, dając możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy.


utylizacja styropianu EPS


W jaki sposób producenci zwiększają zyski z recyklingu pianki?


Ogólnie rzecz biorąc, potrzebna jest maszyna do recyklingu pianki. Jest to spora inwestycja, ale możesz uzyskać stały dochód. Wiele przedsiębiorstw waha się z powodu ceny maszyn, ale jest to opłacalne. Obecnie najtańsza maszyna do recyklingu pianki na rynku kosztuje około 27000 USD, a tona wlewków to około 600 USD, podczas gdy opłata za składowanie tony śmieci wynosi 70 USD. W związku z tym można szybko oszacować, że koszt inwestycji zostałby pokryty przy 40 tonach odpadów.


maszyna do utylizacji odpadów EPS


Ponadto możesz generować zyski, zbierając pianę od innych firm. I nie musisz martwić się o transport, ponieważ maszyny GREENMAX oferowane przez INTCO Recycling można przewozić na samochodach ciężarowych. Gdy maszyna jest bezczynna, możesz udać się do wszystkich części miasta, aby świadczyć usługi recyklingu.


Jeśli posiadasz powierzchnie magazynowe, możesz przechowywać bloki materiału.
INTCO Recycling nie tylko sprzedaje maszyny, ale również skupuje wlewki po wysokiej cenie.
Z GREENMAX, recykling styropianu EPS będzie łatwiejszy i wydajniejszy.


INFORMACJA