Brykieciarka do styropianu jest przeznaczona do recyklingu pianki, której nie można umieścić w niebieskim pojemniku na śmieci

Dziś przemysł recyklingu poczynił ogromne postępy w Stanach Zjednoczonych, gdzie wszędzie można zobaczyć niebieskie kosze na śmieci z przeznaczeniem recyklingu.  Jednak do tych koszy nie można wrzucać EPSu. Istnieją dwa powody tego zjawiska. Po pierwsze, wiele osób nie w pełni rozumie fakt, że pianka nadaje się w 100% do recyklingu. Po drugie, nie ma odpowiedniego miejsca do recyklingu tego surowca. Brykieciarka do styropianu pomogłaby rozwiązać skutecznie ten problem.

Brykieciarka do styropianu to maszyna do recyklingu, która wykorzystuje nową technologię topienia. Jej szerokie zastosowanie może pomóc w rozwiązaniu problemu recyklingu styropianu, którego nie można wrzucić do niebieskiego kosza. Aby poddać recyklingowi piankę, musisz samodzielnie zabrać ją do centrum miasta, zapłacić za samochód i samodzielnie rozładować. Oznacza to, że oprócz chęci potrzebujesz znacznie więcej. Brykieciarka do styropianu to daje możliwość niezawodnego recyklingu, oszczędności, ochrony środowiska i możliwości zysku.

Go TRG, jedna z największych firm recyklingowych na świecie, ma doświadczenie w zakresie recyklingu styropianu. GO TRG gromadzi samych tylko opakowań piankowych około 6000 do 7500 kg miesięcznie. Początkowo  były one bezpośrednio wyrzucane, co wiązało się z wysokimi kosztami. Zdali  sobie jednak sprawę, że należy wprowadzić zmiany. Po dokładnych analizach, ze względu na unikalną konstrukcję i całościowe rozwiązanie zastosowane przy odkupie wlewków pianki, zdecydowali się na współpracę z firmą GREENMAX i zakupili brykieciarki do styropianu M-C100.

Są przepisy, rzeczy na które nie mamy wpływu. Jednak mamy wpływ na środowisko i swoje wybory.
Brykieciarka do styropianu może dać początek nowym możliwościom i biznesom, ale także będzie wyrazem niesłabnącego entuzjazmu do recyklingu.


INFORMACJA