Brykieciarka do styropianu pomaga zrealizować zasadę „oszczędzania naszego polistyrenu”

Każdego roku Mistrzowie Ogrodnictwa UCCE z hrabstwa Tuolumne rozpoczynają rok od jednej z największych i najpopularniejszych imprez, które „oszczędzają nasz styropian”. W tym roku ze względu na ograniczenia COVID-19 to wydarzenie będzie musiało zostać przełożone. Jednak wielu mieszkańców zebrało styropian, nie zdając sobie sprawy, że wszystkie składowiska odpadów w hrabstwie zostały zamknięte, a  odpady są wywożone poza teren. Co z zebranym styropianem dla tych, którzy nie chcą czekać na opóźnienie? Czy brykieciarka do styropianu to rozwiązanie problemu?


W związku z długofalowym rozwojem tego wydarzenia, niezbędny był zakup brykieciarki do styropianu. Wyobraź sobie, że pierwotnym zamiarem prowadzenia tej działalności było zwiększenie świadomości ekologicznej ludzi i większe wykorzystanie styropianu, gdzie brykieciarka do styropianu stanowi ważny filar. Ten rodzaj maszyny do recyklingu pianki opartej na technologii topienia  może skutecznie odzyskać odpadową piankę polistyrenową w stosunku 90: 1, aby uniknąć zanieczyszczenia środowiska.


Brykieciarka do styropianu to przede wszystkim wygoda i niezależność. Ponadto ta maszyna  to nie tylko recykling, ale również drugie życie dla materiału odpadowego. Po obróbce przez brykieciarkę do styropianu, odpadowy polistyren utworzy zwarte bloki, które nadają się do sprzedaży i ponownego użycia.


Nie ma wątpliwości, że akcja „oszczędzaj nasz styropian” jest bardzo dobra i ma absolutnie pozytywny wpływ na utylizację i recykling styropianu. Gdy dodamy do tego ostatni, ważny czynnik taki jak brykieciarka do styropianu, daleko idący wpływ na to wydarzenie, a nawet recykling polistyrenu, jest oczywisty.INFORMACJA