Brykieciarki do styropianu GREENMAX to pomoc dla klientów z wielu branż w recyklingu styropianu

W 2008 roku powstała marka GREENMAX jako specjalista w zakresie recyklingu styropianu dla INTCO Recycling. Jako producent urządzeń do recyklingu, w tym również brykieciarek do styropianu, GREENMAX powstała z myślą o pomaganiu klientom w recyklingu  styropianu  w wielu branżach.


Maszyny do recyklingu GREENMAX projektowane są w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów,  w procesie recyklingu styropianu już w ponad 70 krajach i regionach.


W porównaniu z innymi markami, największą zaletą GREENMAX  oprócz wysokiej jakości maszyn do recyklingu, są dodatkowe usługi. Kompletny łańcuch przemysłu recyklingu styropianu, INTCO daje firmie GREENMAX możliwość złożenia obietnicy, że klienci jej maszyn odkupią bloki EPS pochodzące z recyklingu.


GREENMAX z odkupionych bloków EPS wyprodukuje ramy do zdjęć, co  stanowi ostatni punkt  pełnego recyklingu styropianu. Oczywiście klienci maszyn mogą również znaleźć swoich własnych klientów końcowych. EPS pochodzący z recyklingu, dzięki brykieciarce do styropianu stanowi gotowy produkt na sprzedaż.Globalne zanieczyszczenie styropainem staje się coraz poważniejsze. GREENMAX liczy na promowanie rozwoju recyklingu styropianu poprzez wykorzystanie brykieciarki do styropianu w celu zmniejszenia ilości odpadów piankowych przedostających się do środowiska.


GREENMAX udoskonala rozwiązania w zakresie recyklingu styropianu,  dostosowując się do rodzaju tworzyw i polityki recyklingu w każdym kraju i regionie. Pomaganie klientom z wielu branż na całym świecie w recyklingu jest zawsze celem GREENMAX.
INFORMACJA