Kompaktor EPS GREENMAX pomaga obniżać koszty utylizacji odpadów poprzez recykling styropianu/EPS

Spieniony polistyren (EPS) i inne przemysłowe rodzaje pianki EPS zawierają 98% powietrza. Ze względu na dużą objętość, produkty wykonane z tego materiału zajmują dużo miejsca po wyrzuceniu, co skutkuje wyższymi kosztami utylizacji. W ostatnich latach UE podejmuje zdecydowane działania, aby nakłonić rządy i firmy do recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych, zwłaszcza do recyklingu styropianu/EPS, więc kompaktor EPS  jest jednym z najlepszych rozwiązań.

Ze względu na trudności w recyklingu styropianu/EPS wiele firm i  użytkowników końcowych aktywnie poszukuje rozwiązań w tym zakresie.


Aby obniżyć koszty przetwarzania i poprawić zwrot z inwestycji, firma GREENMAX wprowadziła na rynek profesjonalną maszynę do recyklingu styropianu/EPS- kompaktor EPS, który jest dostosowany do potrzeb klientów na rynku. Klienci mogą wybrać kompaktor  EPS lub kompaktor do pianki zgodnie z rodzajem odpadów i lokalnymi przepisami. Jednocześnie nasze maszyny są podzielone na różne typy w zależności od zdolności produkcyjnej. GREENMAX pomoże dobrać najbardziej optymalną maszynę na podstawie miesięcznej ilości odpadów pianki.Główną zaletą kompaktora EPS jest to, że jest przyjazny dla środowiska. Skompaktowane bloki EPS są akceptowane przez większość firm recyklingowych lub producentów do produkcji nowych produktów. Kompaktor EPS jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jego główne zalety to wysoki współczynnik kompresji i prosta obsługa. Maszyny do recyklingu styropianu/EPS GREENMAX są bardziej preferowane w niektórych regionach ze względu na wysoką zdolność produkcyjną.Kompaktor  EPS GREENMAX jest idealny dla zakładów produkcyjnych, centrów dystrybucji, firm dostawczych, centrów recyklingu i magazynów. Możemy pomóc Ci w efektywny sposób zmniejszyć objętość piany oraz obniżyć koszty przechowywania i wysyłki. Musimy jasno powiedzieć wszystkim, że styropian nie jest odpadem, ale zasobem odnawialnym.  Recyklingu styropianu/EPS może przynosić firmom dodatkowe zyski i korzyści.INFORMACJA