Kompaktor EPS i jego wartość został zauważony w kontekście gospodarki recyklingu

Dla styropianu rok 2020 jest rokiem szczególnym. Mimo ograniczeń w jego stosowaniu, ze względu na COVID-19 wzrosło jego zużyciie. Wszyscy członkowie globalnego społeczeństwa nie mogą się doczekać końca tej niszczycielskiej pandemii, ale są aspekty życia, które mogą pozostać z nami przez dłuższy czas, na przykład światowe zapotrzebowanie na polistyren.

GREENMAX zwraca na to szczególną uwagę.

Polistyren był szeroko stosowany w życiu ludzi przed wybuchem epidemii, niezależnie od tego, czy jest to opakowanie, czy pudełko na lunch, towarzyszy nam wszędzie. Jako materiał nieulegający biodegradacji jest w wielu miejscach zakazany ze względu na presję ochrony środowiska. Jednak polistyren był niezbędny w produkcji i dostawach osłon twarzy i innych środków ochrony osobistej. Aby zmierzyć się z COVID-19, z którym ludzie walczą od blisko roku, styropian należy odpowiednio utylizować. Kompaktor EPS GREENMAX to odpowiedź na ewentualne problemy z recyklingiem.


Kompaktor EPS to rodzaj maszyny do recyklingu, która stosuje technologię topienia  i może wydajnie przetwarzać styropian i przekształcać go w bloki. Wartość tej maszyny polega na tym, że nie tylko czyni recykling skuteczniejszym, ale  również rentownym.

Eco Recycling, jako największa firma zajmująca się zbieraniem odpadów w Polsce oraz recyklingiem lokalnego styropianu. Firma od dawna zdawała sobie sprawę, że kompaktor EPS  ma szansę usprawnić proces, dlatego zdecydowała się na współpracę z GREENMAX Recycling i zakupienie modelu maszyny  M-C200. Od momentu zakupu GREENMAX M-C200 miesięczna produkcja stopionych zlepów styropianowych może osiągnąć ponad 20 ton.W odróżnieniu od innych firm zajmujących się recyklingiem, jako przedstawiciel branży, GREENMAX może bezpośrednio odkupić bloki styropianowe wyprodukowane przez klientów. Klienci nie muszą tracić czasu na szukanie podmiotów zajmujących się recyklingiem, które są skłonne do zakupu. GREENMAX to godny zaufania partner, który utworzył już kompletny ekonomiczny łańcuch recyklingu polistyrenu. Po odkupieniu, bloki zostaną użyte do wytworzenia  ramek do zdjęć czy listew przypodłogowych. Kompaktor EPS to dobra inwestycja.
INFORMACJA