GREENMAX Prasa do styropianu będzie świecić na świecie ze względu na zielony recykling

Z coraz poważniejszych zanieczyszczeń, ochrona środowiska stała się gorącym tematem w społeczeństwie. Catering do ogólnego trendu ochrony środowiska na świecie, GREENMAX zobowiązała się do recyklingu, regeneracji i wykorzystania odnawialnych tworzyw sztucznych, i przekształcił go w kompletnej zielonej pętli recyklingu zamknięte. Wreszcie, dzięki koncepcji recyklingu firmy i nieustającym wysiłkom wszystkich pracowników, GREENMAX odniósł sukces na całym świecie.


GREENMAX


Jak wszyscy wiemy, INTCO Recycling przekształcił recykling tworzyw sztucznych (zwłaszcza pianki) w łańcuch przemysłowy na potrzeby rozwoju. Od przetwarzania pianki, granulacji i produkcji ramek, ma znakomite procesy na każdym kroku. Dziś będziemy mówić o GREENMAX, marce maszyny do recyklingu pianki założonej przez INTCO. Niezależnie od tego, czy w to wierzysz, czy nie, nadszedł czas odliczania, aby GREENMAX rozdrabniacz do styropianu zabłysnął na świecie.

Na czym polega maszyna GREENMAX, aby przyciągnąć klientów, którzy potrzebują do recyklingu pianki?

Inkluzywność dla różnych rodzajów piank


Dla wielu recyklerów, poddają recyklingowi różne materiały piankowe, w tym EPS (styropian), PE (polietylen), PP (polipropylen) itp. Jeśli naprawdę potrzebujemy specjalnej maszyny do każdego rodzaju materiału, to koszmar dla recyklerów, aby wspomnieć tylko o kosztach. Ale GREENMAX może być doskonale nadaje się do różnych przetwarzania pianki, istnieją dwa rodzaje tłoczenia na zimno i technologii topienia na gorąco, aby wybrać. Nie tylko sam materiał, ale także nie ma ograniczeń dla branży, czy jest to pudełko rybne, pudełko na lunch, ekspresowe opakowanie może być obsługiwane skutecznie.


rozdrabniacz do styropianu


Spersonalizowany projekt i humanizowana obsługa


Spersonalizowana konstrukcja urządzeń do recyklingu pianki GREENMAX znajduje odzwierciedlenie we wszystkich aspektach. Oprócz wymienionych powyżej rodzajów piany, istnieją również pewne obiektywne czynniki, takie jak to, czy lokalna polityka emisji pozwala na stosowanie technologii topliwego, takich jak to, czy przestrzeń magazynowa recyklerów pozwala na umieszczenie dużego sprzętu. INTCO będzie miało różne rozwiązania, aby rozwiązać te problemy dla recyklerów. Ponadto, niektóre specjalne wymagania, takie jak przenośniki taśmowe, poszerzenie leja i zwiększenie, wszystkie mogą być realizowane na maszynie.

Usługa posprzedażna świadczona przez INTCO jest również humanizowana. Gdy pojawi się problem ze sprzętem, miejscowi inżynierowie przyjdą na miejsce w celu konserwacji. Jeśli w okolicy nie ma odpowiedniego Inżyniera, INTCO przeprowadzi również wskazówki jeden do jednego za pomocą połączenia wideo, aby zapewnić klientom najlepsze doradztwo i obsługę.


Brykieciarka do styropianu


Oczywiście, wszystkie wyżej wymienione są zalety samego sprzętu. W przyszłości, GREENMAX Brykieciarka do styropianu będzie wyróżniać się w przemyśle recyklingu opiera się głównie na silniejszy i silniejszy jest kompletny łańcuch przemysłu recyklingu INTCO Recycling, który umożliwia klientom korzystanie z tego sprzętu do recyklingu do przetwarzania pianki bez obawy o recyklingu końcowego, a nawet może zarobić poprzez sprzedaż pianki z recyklingu z powrotem do INTCO.


INFORMACJA