PRZEMYSŁ PRODUKCYJNY

GKRIZAKOS

Z powodu rosnącej ilości wytwarzanego polistyrenu oraz równie dużej ilości odpadów tego materiału, firma G.K. RIZAKOS w 2017 r. podjęła decyzje o zakupie prasy do styropianu.

Nefab

Nefab, z siedzibą w Szwecji, jest wiodącym na świecie producentem opakowań transportowych. Posiada zakłady produkcyjne w wielu krajach europejskich. Dostarcza rozwiązania w zakresie opakowań transportowych dla swoich pobliskich klientów, w tym HUAWEI, Seiko, BMW i kilku innych 500 największych przedsiębiorstw na świecie.

Jiffy

Pianka polietylenowa jest doskonałym materiałem zabezpieczającym przemioty przed uszkodzeniem podczas transportu. W Polsce istnieje trzech dużych producentów nieusieciowionej pianki polietylenowej: SEALED AIR POLSKA Sp. Z o.o., NOVOSTRAT sp. Z o.o. oraz JIFFY PACKAGING sp. Z o.o. Będąc trzema największymi europejskimi producentami nieusieciowanej pianki polietylenowej, zawsze myśleli o ochronie środowiska, nie tylko zapewniając wysokiej jakości plastikowe opakowania, ale zawsze zwracając uwagę na recykling i ponowne użycie opakowań.

UAB Kauno šilas

Styropian jest stosunkowo tanim materiałem do izolacji budynków. 90% ogólnego użycia tego materiału w Polsce to materiał służący do ocieplania budynków. Oprócz Polski, regionu bałtyckiego i całej Europy istnieje duże zapotrzebowanie na ten materiał w budownictwie. Naturalną konsekwencją stało się więc pozyskiwanie odpadów, zwłaszcza tych pochodzących z budów.

<1>

SKRZYNKA