Kompaktor do Styropianu M-C50

Kompaktor do styropianu GREENMAX MC50 jest najmniejszą maszyną do zagęszczania EPS. Zalecany przy przy rocznym przerobie około 10 - 30 ton odpadu. Kompaktor  do styropianu z funkcją grzania, może zagęszczać EPS  w stosunku 90:1. Gęstość skompaktowanego bloku wynosi około. 300–350 kg / m³.ZAMIEŃ ODPADY W WARTOŚCIOWY PRODUKT!Kompaktor do styropianu MC50 jest prosty w obsłudze.Zintegrowane czujniki zapewniają intuicyjną obsługę z funkcją automatycznego startu i zatrzymania oraz regulację prędkości. Możliwe jest również umieszczenie kompaktora pod silosem.

Recykling styropianu daje wiele korzyści. Sprzedaż skompaktowanego materiału to przede wszystkim dodatkowy zysk.Zmniejsz koszty magazynowania, transportu i utylizacji.GREENMAX oferuje rozwiązania dla recyklingu oraz skup odpadów styropianowych (skompaktowanych).Kompaktor do Styropianu Seria Mars (maszyna do topienia na gorąco) specjalizuje się w zagęszczaniu styropianu i EPE. Może zaoszczędzić dużo miejsca, oferując wygodę.Brykieciarki do styropianu Seria Mars zagęszcza wysokiej jakości materiały EPS i EPE i jest łatwa w transporcie.Zaprojektowana do recyklingu tworzyw takich jak AIRPOP,PSP, XPS, PSP / tace na żywność i kubki.DANE TECHNICZNE
Wydajność: 50 kg / h
Współczynnik kompresji EPS i EPE: 90: 1
Gęstość EPS i EPE: 600-800 kg / m3

Moc silnika: 7,5 Kw

Kompaktor do styropianu GREENMAX to nowo zaprojektowany półautomatyczny system recyklingu styropianu. Odpowiednie materiały to EPS, XPS, EPP, pianka PE i tacki PSP.Branża recyklingu styropianu  korzysta z profesjonalnego sprzętu. Kompaktor do styropianu GREENMAX oszczędza koszty pracy i osiąga dodatkowe zyski.


ZALETY:
recykling styropianu: Oszczędź koszty i miejsce, kompresując EPS lub piankę polietylenową, zmniejszając wywóz odpadów;
Korzyści: ZAKUPY ZWRÓCONYCH wszystkich sprasowanych EPS;
Odpowiedzialność za środowisko: Zdobywaj punkty public relations jako zielony biznes;
Łatwość użycia: prosta, bezpieczna, jednoosobowa obsługa;

Ściągnij