Kompaktor do styropianu APOLO-C100 | piankowych styropianu

Kompaktor styropianu APOLO C100 oferuje inteligentne i przydatne narzędzie dla podmiotów zajmujących się recyklingiem,przetwarzaniem odpadów styropianowych. Kompaktor EPS Apolo C100 może kompaktować wszystkie rodzaje materiałów, takie jak EPS, PSP, XPS,AIRPOP. Zagęszczony materiał jest łatwy do przechowywania i transportu.Zaprojektowany do recyklingu materiałów takich jak styropor, styropian i styropianowe tacki i kubki do żywności.

zagęszcza odpady styropianowe w proporcji 50:1. Prasowanie styropianu za pomocą oferowanych kompaktorów EPS redukuje koszty i przestrzeń zajmowaną przez odpady styropianowe. Kompaktor EPS są bardzo proste w obsłudze, bezpieczne, mogą być obsługiwane przez jedną osobę. Dodatkowo, po przez prasowanie zużytego styropianu i powtórne jego wykorzystanie, dbamy o środowisko naturalne.

Cechy urządzeń do recyklingu styropianu.
Dzięki ciągłemu wdrażaniu nowych technologii, recykling i wydajność produkcji styropianu zasadniczo uległy poprawie. Kompaktor  to oszczędność miejsca, łatwość transportu gotowych produktów i oszczędność pracy.

Zasada działania kompaktora do  styropianu:
Dwuwałowa kruszarka jest stosowana w maszynie do topienia GREENMAX, która może skutecznie rozbijać odpadowy styropian na mniejsze kawałki. Ślimak obraca się z dużą prędkością, aby transportować rozdrobnioną frakcję do leja topiącego. Materiał jest podgrzewany przez urządzenie topiące, a następnie formowany w gęste wlewki/zlepy.


Specjalna konfiguracja: kompaktor styropianowy GREENMAX to niestandardowe rozzwiązanie. W przypadku producentów z dużą ilością odpadów styropianu możemy dodatkowo wstawić silos, aby zwiększyć moce produkcyjne i usprawnić cały proces recyklingu styropianu.  Ponadto stale optymalizujemy automatyczny ekran wyświetlacza, aby obsługa naszej maszyny była łatwiejsza i bardziej wydajna. Możemy również skonfigurować przenośniki taśmowe i automatyczne urządzenia tnące, aby obniżyć koszty pracy.

DANE TECHNICZNE
Wydajność: 100 kg / h
Współczynnik kompresji: 50: 1
Gęstość sprężona: 200-400 kg / m3

Całkowite zużycie energii: 10,25 kW

Kompaktor do styropianu GREENMAX to nowo zaprojektowany półautomatyczny system recyklingu styropianu. Odpowiednie materiały to EPS, XPS, EPP, pianka PE i tacki PSP.


ZALETY:

Technologia kompresji ślimaka wytwarza gotowy produkt w postaci bloków w stosunku 50: 1;
Technologia kompresji mechanicznej jest bezpieczna, bez szkodliwych oparów, umożliwia  niższe zużycie energii;
System sterowania Siemens sprawia, że obsługa jest łatwa i prosta;
Komponenty znanych marek, takie jak SIEMENS, PHOENIX itp ;
Standardy CE / UL / CSA;
Uwagi: Możemy zaprojektować kompaktor GreenMax TM na zamówienie Klienta według
specjalnych wymagań.