Kompaktor do styropianu APOLO-C300 | piankowych styropianu

Kompaktuje wszystkie rodzaje EPS oraz pianka EPP. Skompaktowane odpady EPS oraz EPP są łatwe do transportu i przechowywania w magazynie. GREENMAX APOLO C300 oferuje Ci wygodę.

Zaprojektowany dla materiałów takich jak EPS, XPS i PSP, takie jak tace i kubki na żywność. Kompaktor do styropianu GREENMAX to nowo zaprojektowany półautomatyczny system recyklingu styropianu. Odpowiednie materiały to EPS, XPS, EPP, pianka PE i tacki PSP.Cechy urządzeń do recyklingu styropianu.

Dzięki ciągłemu wdrażaniu nowych technologii, recykling i wydajność produkcji styropianu zasadniczo uległy poprawie. Kompaktor  to oszczędność miejsca, łatwość transportu gotowych produktów i oszczędność pracy.

Zasada działania kompaktora do  styropianu:
Dwuwałowa kruszarka jest stosowana w maszynie do topienia GREENMAX, która może skutecznie rozbijać odpadowy styropian na mniejsze kawałki. Ślimak obraca się z dużą prędkością, aby transportować rozdrobnioną frakcję do leja topiącego. Materiał jest podgrzewany przez urządzenie topiące, a następnie formowany w gęste wlewki/zlepy.


System recyklingu styropianu

DANE TECHNICZNE

Wydajność: 300 kg / h
Współczynnik kompresji: 50: 1

Gęstość: 200-400 kg / m3

Specjalna konfiguracja: kompaktor styropianowy GREENMAX to niestandardowe rozzwiązanie. W przypadku producentów z dużą ilością odpadów styropianu możemy dodatkowo wstawić silos, aby zwiększyć moce produkcyjne i usprawnić cały proces recyklingu styropianu.  Ponadto stale optymalizujemy automatyczny ekran wyświetlacza, aby obsługa naszej maszyny była łatwiejsza i bardziej wydajna. Możemy również skonfigurować przenośniki taśmowe i automatyczne urządzenia tnące, aby obniżyć koszty pracy.


ZALETY:
Technologia kompresji ślimaka wytwarza gotowy produkt w postaci bloku w stosunku 50: 1;
Technologia kompresji mechanicznej jest bezpieczna, bez szkodliwych oparów oraz umożliwia niższe zużycie energii;
System sterowania Siemens sprawia, że obsługa jest łatwa i intuicyjna;
Komponenty znanych marek, takie jak SIEMENS, PHOENIX itp .;
Standardy CE / UL / CSA;
Uwagi: Istnieje możliwość zaprojektowania prasy do styropianu GreenMaxTM na zamówienie według