Kompaktor do styropianu- pomoc dla producentów urządzeń gospodarstwa domowego

Coraz więcej producentów urządzeń domowych świadczy usługi instalacyjne.Po instalacji, odpady opakowaniowe EPS często zostają zabierane, co stanowi dodatkowy atut utylizacja styropianu dla klienta.


Kompaktor do styropianu A-C100, znany również jako kompaktor śrubowy, opracowany i wyprodukowany przez GREENMAX wykorzystuje technologię kruszenia i hydrauliki do zagęszczania odpadów EPS. Zagęszczarka EPS ma wbudowany nóż, śrubę tłoczoną na zimno, płyty hydrauliczne i inne elementy, które są dostarczane przez wysokiej klasy producentów, takich jak Siemens i Phoenix. Cała maszyna działa półautomatycznie.

Kompaktor do EPS został doceniony przez producentów urządzeń gospodarstwa domowego. Obrotowy nóż może skutecznie rozdrobnić różne kształty odpadów opakowaniowych EPS,  następnie materiał zostaje sprasowany i przekształcony w bloki o wysokiej gęstości.

Warto wspomnieć, że zmniejszenie kosztów magazynowania i transportu może obniżyć koszty całego recyklingu EPS.


Gotowe bloki są gotowe do sprzedaży i ponownego użycia do produkcji ramek fotograficznych, artykułów biurowych, wieszaków itp.

GREENMAX nie tylko sprzedaje brykieciarka do styropianu, odkupuje również bloki EPS.


Obecnie producenci urządzeń gospodarstwa domowego w wielu krajach i regionach rozpoczęli współpracę  z GREENMAX.

Ich cel zakupu kompaktora do styropianu jest inny. Wynika to czasem z lokalnych przepisów ochrony środowiska lub poszukiwania bardziej ekonomicznych metod przetwarzania odpadów z opakowań EPS.

Niezależnie od celu, kompaktor do EPS to doskonały wybór.INFORMACJA