Z 4 perspektyw: dlaczego warto wybrać rozdrabniacz do styropianu GREENMAX?

Styropian, znany również jako EPS (Expanded Polystyrene), to rodzaj materiału, którego nie można dziś ominąć w temacie recyklingu. Na całym świecie rocznie produkuje się ponad 14 milionów ton styropianu, ale jego współczynnik recyklingu jest trudny do podniesienia. Aby promować recykling styropianu i objąć pozycję lidera na rynku, wiele firm zaczęło opracowywać i sprzedawać maszyny do recyklingu, takie jak brykieciarka do styropianu.


rozdrabniacz do styropianu


To samo dotyczy GREENMAX, marki INTCO Recycling, która poczyniła ogromne postępy w dziedzinie recyklingu. W tym artykule przeanalizujemy 12 powodów, dla których warto wybrać maszynę do recyklingu styropianu GREENMAX.


Godna zaufania wysoka świadomość marki

① Jako marka wspierana przez dobrze znane duże firmy, GREENMAX ma wystarczające wsparcie ze strony sieci funduszy i rządu i będzie nadal prowadzić badania i pracować nad rozwojem, aby zwiększyć swoje wpływy w branży.

② Przy wsparciu INTCO Recycling, GREENMAX będzie co roku uczestniczyć w różnych światowych wystawach recyklingowych, takich jak K Show, IFAT itp. Podczas wystawy GREENMAX zaprezentuje maszynę do recyklingu styropianu, przetworzone bloki / wlewki styropianu, cząstki plastiku i ramki do zdjęć.

③ Jakość maszyny do recyklingu styropianu GREENMAX jest doceniana przez wiele światowych firm, takich jak Pepsi, Coca-Cola, L'oreal i inne wpływowe firmy w branży. GREENMAX nie tylko współpracuje z nimi, ale także staje się ich wyznaczonym dostawcą sprzętu.


Brykieciarka do styropianu


④ Brykieciarka do styropianu GREENMAX nadaje się nie tylko do określonego materiału lub określonej branży. Teraz jest używana do radzenia sobie z różnymi formami styropianu, takimi jak pojemniki na ryby, pudełka na lunch, opakowania mebli, materiały budowlane itp.,


Wysokiej jakości sprzęt z zaawansowaną technologią

① Maszyna do recyklingu styropianu GREENMAX to jakość zaawansowanego europejskiego sprzętu. Jej główne komponenty są importowane z Niemiec i wykonane z wysokogatunkowej stali. Z myślą o zapewnieniu podstawy jakości i efektu użytkowania, GREENMAX ma wyższą wydajność kosztową niż maszyny europejskie.

Rozdrabniacz do styropianu GREENMAX nie ogranicza się do określonej branży, ale nadaje się do wszystkich rodzajów materiałów. Ponadto GREENMAX ma ekskluzywny, niestandardowy projekt, który można dostosować do różnych materiałów, a także ulepszyć podstawowe akcesoria zgodnie ze specyficznymi potrzebami klientów.

③ Gwarancją jakości maszyny do recyklingu styropianu GREENMAX są również certyfikaty, takie jak CE, UL, testy jakości powietrza, testy hałasu itp.


Recykling styropianu


Kompletna pętla do recyklingu styropianu

① Maszyna GREENMAX to nie tylko zwykły recykling styropianu, ale także kompletny projekt recyklingu, zapewniający kompleksową obsługę.

② Wybierając GREENMAX, masz pewność, doskonałej obsługi posprzedażowej, zaplecza specjalistów i gotowości w rozwiązywaniu problemów.


Doskonała obsługa

① Termin dostawy maszyny  GREENMAX jest szybki, posiadamy  zapasy w magazynie w Kalifornii.

③ Przed wysyłką maszyny GREENAMX zorganizuje próbne uruchomienie, aby upewnić się, że maszyna jest w dobrym stanie przed dostawą, aby recykling styropianu był realizowany bez zarzutu.


Utylizacja styropianu


③ GREENMAX ma profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej. Jeśli wystąpi problem z maszyną, dział sprzedaży i inżynierowie GREENMAX wspólnie odwiedzą klienta, aby jak najszybciej rozwiązać problem.

Warto przypomnieć, że utylizacja styropianu powinna odbywać się jedynie przez recykling. Zakup właściwej maszyny takiej jak rozdrabniacz do styropianu czy brykieciarka do styropianu to klucz do sukcesu!


INFORMACJA