Kompaktor do styropianu GREENMAX zyskuje coraz większą popularność na rynku

GREENMAX to marka, która już od ponad 10 lat jest mocno związana z rynkiem recyklingu styropianu. Pochodzi od INTCO Recykling. Maszyny, w tym szczególnie kompaktory do styropianu GREENMAX , stopniowo zyskują popularność. Głównie w Europie, Stanach Zjednoczonych i na innych rynkach na całym świecie.


Kompaktor do styropianu GREENMAX  służy głównie do przetwarzania odpadów pianki, w tym tacek i kubków na żywność z EPS, XPS, EPE, EPP i PSP.


Powszechnie wiadomo, że EPS jest jednym z najpopularniejszych tworzyw sztucznych. Materiał jest łatwy i tani w produkcji. Styropianowe pojemniki ze względu na właściwości izolacyjne często wykorzystywane są  w medycynie i do przechowywania żywności, a także w transporcie delikatnych produktów.  Ze względu na duże rozmiary, nie powinien trafiać do zwykłych koszy.Oryginalny pomysł INTCO dotyczący recyklingu styropianu był oparty na działalności związanej z produkcją ramek do zdjęć. Każdego roku firma INTCO musi importować duże ilości odpadów styropianu, aby zaspokoić potrzeby swojej działalności. Właśnie ze względu na problemy klientów, które dotyczyły składowania i recyklingu odpadów, zaczęliśmy poszukiwać długofalowych i właściwych rozwiązań.


Naszym zdaniem recykling styropianu to dochodowy i przyszłościowy bizne


Kompaktor do styropianu GREENMAX  firmy INTCO Recycling może pomóc swoim klientom zredukować objętość odpadów w stosunku 50: 1, co ostatecznie rozwiąże problemy związane z transportem i przechowywaniem. Oprócz usług maszynowych, INTCO skupuje również bloki EPS na potrzeby swojej działalności związanej z produkcją ram. INTCO recycling oferuje cały system recyklingu EPS.
Każdego roku potrzebujemy ponad 60 000 ton odpadów styropianu, które mają być transportowane do naszych fabryk w Chinach i Malezji w celu produkcji pasów ramy z recyklingu. Wiele bloków EPS pochodzi z kompaktora do styropianu GREENMAX. Współpracując z GREENAMAX, zapewnimy Państwu doskonałą obsługę i stabilną współpracę.
INFORMACJA