Maszyna do recyklingu styropianu GREENMAX rozwiązuje problem wysokich kosztów składowania

Klient z Polski, któremu pomagała firma INTCO Recycling zmagał się z wysokimi kosztami wywozu i składowania odpadów. Maszyna do recyklingu styropianu mogłaby rozwiązać ten problem.
Według tego klienta w codziennej eksploatacji powstaje coraz więcej odpadów styropianowych. Żadna firma nie jest skłonna do bezpłatnej zbiórki tych odpadów, mimo że nadają się one do recyklingu. Ostatecznie klient wydał 900 euro na pozbycie się styropianu ze śmietnika.

Po tym incydencie stwierdził, że kupując maszynę do recyklingu, można nie tylko zaoszczędzić na kosztach utylizacji śmieci, ale także czerpać zyski z recyklingu. Mimo wątpliwości związanych z kosztem zakupu, postanowić ją zamówić.

Generalnie cena utylizacji 100 cm³ styropianu ze śmietnika to w Polsce około 60 €, podczas gdy tanie urządzenie do recyklingu styropianu to tylko około 30000 €. Maszyna do recyklingu styropianu wydaje się słusznym rozwiązaniem. W międzyczasie możesz również czerpać zyski z przetworzonych wlewków styropianu, które można sprzedać za około 0,2 € za funt.

Częstym problemem przy odbiorze odpadów jest logistyka i wysokie koszty. Maszyna do recyklingu styropianu GREENMAX oferowana przez INTCO Recycling może być przewożona na samochodzie ciężarowym, na którym kierowcy  mogą realizować recykling styropianu. Po umieszczeniu luźnych odpadów w maszynie do recyklingu, materiał zostanie zagęszczony, co oszczędza koszty transportu i miejsce do przechowywania. Podsumowując, jeśli jesteś osobą wymagającą konieczny jest zakup maszyny do recyklingu styropianu.


INFORMACJA