Zagęszczarka do pianki polietylenowej GREENMAX jest doskonałym narzędziem do promowania recyklingu zużytej pianki polietylenowej

Sprzęt AGD, taki jak telewizory, meble, a nawet zegarki, zwykle opakowane są w tzw. bawełnę perłową. W rzeczywistości jest to pianka polietylenowa, materiał odporny na uderzenia. Ma  wiele takich samych właściwości jak EPS i nadaje się do utylizacja styropianu przy użyciu profesjonalnego kompaktora do pianki polietylenowej.


Rozkład pianki polietylenowej trwa wiele lat. Niektóre przedsiębiorstwa zaczęły poszukiwać skutecznego sposobu na recykling , aby zapobiegać  składowaniu  tego surowca na wysypiskach.

Kompaktor do styropianu i pianki polietylenowej zaprojektowany przez GREENMAX,posiada zaawansowaną technologię topienia, która jest szeroko stosowana w recyklingu polietylenu.Ten typ maszyny ma wysoką wydajność 100-300 kg na godzinę, a stopień kompresji osiąga 90: 1.

Po stopieniu, odpady przekształcają się w gęste zlepy, dzięki czemu proces transportu jest wygodniejszy i ekonomiczny.  Kompaktor do pianki polietylenowej GREENMAX ma szerokie zastosowanie, wysoką  jakość wykonania, jest  łatwy w obsłudze i ma dużą wydajność.

Zagęszczarka GREENMAX nadaje się do recyklingu różnych rodzajów pianki polietylenowej.

Z tego powodu urządzenie ma specjalnie zaprojektowane dwa wloty doprowadzające. Górna część nadaje się dla arkusza polietylenowego w kształcie bloku, poniższe są specjalnie przeznaczone dla pianki nawiniętej na rolki.

Ta konstrukcja pozwala na podwójne zastosowanie.

Kompaktor do styropianu i pianki polietylenowej  pomoże zaoszczędzić miejsce w magazynach   i zmniejszyć koszty transportu. Stopione zlepy nadają się do sprzedaży I ponownego wykorzystania. Profesjonalna maszyna jest doskonałym narzędziem do promowania recyklingu pianki polietylenowej.INFORMACJA