Kompaktor do styropianu GREENMAX pomógł kanadyjskiemu recyklerowi przetworzyć 1 milion funtów surowca w ciągu 9 lat

Waste Control Services & Recycling Inc. (w skrócie WCS) to firma, która powstała w 1993 roku w Vancouver (Kanada). Zajmuje się recyklingiem odpadów lokalnych, zwłaszcza recyklingiem styropianu.


Pierwotnie firma miała problem z odbiorem i magazynowaniem odpadów styropianowych, zwłaszcza dużych rozmiarów. Rozwiązanie nadeszło wraz z rozwojem.


Przedsiębiorstwu zależało na świadczeniu wysokiej jakości usług, szczególnie wśród lokalnej społeczności. Rozwiązaniem problemu magazynowania i efektywnego recyklingu był zakup kompaktora do styropianu GREENMAX.


Firma GREENMAX jest zobowiązana do dostarczenia kompletnego rozwiązania w zakresie recyklingu styropianu. Dotyczy to zarówno dostarczenia wysokiej jakości maszyn, ale także obietnicy zakupu zagęszczonego styropianu do produkcji produktów końcowych. Wysokiej jakości produkty GREENMAX i doskonałe usługi są tym, co WCS ceni najbardziej.W 2011 r. WCS zakupił kompaktor do styropianu GREENMAX A-C200.Obecnie WCS rozwija swoje projekty i buduje nowe punkty recyklingu.Zapewniają o chęci dalszej współpracy z GREENMAX w celu zakupu i instalacji większej  ilości kompaktorów do styropianu.INFORMACJA