Prezentacja systemu do recyklingu styropianu GREENMAX na targach K w 2019

16 października 2019 roku  w Niemczech odbyły się targi K, na których firma GREENMAX miała okazję zaprezentować swoje systemy do recyklingu styropianu.

Targi K odbyły się po raz pierwszy w 1952 roku. Uznawane są za największe międzynarodowe targi (według ilości wystawców, powierzchni wystawienniczej, liczby odwiedzających )  branży tworzyw sztucznych . Ze względu na  wielkość, targi mają ogromne znaczenie biznesowe, dają możliwość zbierania informacji i wymiany technicznej w światowym przemyśle tworzyw sztucznych i gumy. Z tego powodu przyciągają wielu profesjonalnych producentów i użytkowników  z całego świata.

Na tej wystawie  GREENMAX, jako specjalista w recyklingu styropianu ,zaprezentował klientom kompaktor GREENMAX A-C200 EPS i kompaktor M-C100 EPS.

Kompaktor do styropianu M-C100


Kompaktor do EPS A-C100

GREENMAX od 10 lat pracuje nad systemami do recyklingu styropianu   oraz innych tworzyw sztucznych  (EPE / EPP / XPS / PSP) aby zaoszczędzić miejsce  magazynowania oraz koszty transportu.  Maszyny GREENMAX są znane  na całym świecie.

GREENMAX poddał recyklingowi 60 000 ton odpadów pianki, co daje 2 400 000 uratowanych drzew i zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla o 120 000 ton. Obecnie GREENMAX stał się jednym z największych użytkowników końcowych i recyklerów pianki odpadowej na świecie.


INFORMACJA